Tantestület

NévOsztályfőnök /
Beosztás
ElérhetőségTanít
Berényi Annaifjúságvédelmi felelős
Bimbóné Piti ÉvaTagintézmény-vezetőmagyar/vendéglátó szakmai tantárgyak
Csenkiné Galgóczi Ilonanevelőtanárkollégium
Csepreginé Berkes Rozáliatanárépítészeti szakmai tantárgyak
Darida Sándorszakoktatóépítész szakmacsoport
Donka Mátyás
szakoktatóépítész szakmacsoport
Fagyal Béla
13N / tanármagyar, angol
Forgó-Rózsa MariannTagintézmény-vezető helyettesinformatika
Gyenes Márta11B / tanárnémet, gyermek- és ifjúságvédelem
Gyovai Szilárd11A / tanártörténelem, etika
Hajdú Sándornevelőtanárkollégium
Hegedűs Edit
11D / tanárvendéglátó-ipari és gazdasági tantárgyak
Hegedűs Emmaifjúságvédelmi felelős
nevelőtanár
Hercz Anettkollégiumi munkaközösség vezetőföldrajz, vendéglátó ismeretek
Kondor Csaba14F / tanárinformatika
Kun Csaba
rendszergazda
Kádas Kálmán
tanárföldrajz, testnevelés
Lukács Erika
9D / tanárnémet
László Krisztián
tanárvillanyszerelő szakmai tantárgyak, informatika
Mike Attila
13F / tanárkereskedelmi és vendéglátó-ipari tantárgyak
Nagy László Tamás
tanárgépészet gyakorlat, munkavédelem
Nemes Károly
nevelőtanárkollégium
Palásti Erika
tanár, nevelőtanár rajz, kollégium
Palásti István
10A / tanárszámítástechnika, gépészet
Péter Zoltánné
10B / tanármagyar
Rózsa Angéla
tanárgépészet
Szegedi Ferenc
12D / tanártestnevelés, biológia, gyógytestnevelés
Szegediné Zarándy Emese
10D / tanárangol
Szeremlei Győző
szakoktatóvendéglátás
Száraz András
9F / tanárfaipari szakmacsoport
Terhesné Dudás Rozália
tanármatematika
Torma László
tanárfizika, kémia
Tápai Krisztina
14D / tanárangol
Tóth Zoltán
szakoktatófaipari szakmacsoport
Valkai István
szakoktatóépítész szakmacsoport
Való Edit
9B / szakoktatóvendéglátás szakmacsoport
Varga Zoltán M.tanárinformatika
Veres Judit
tanár / könyvtárostörténelem, könyvtár
Veszprémi Csaba12N / tanármatematika, informatika
Várkonyi István
9A / tanárfaipari szakmacsoport
Waszlavszki Józsefné
13D / tanárvendéglátó-ipari és gazdasági tantárgyak
Ötvös József
tanártestnevelés