c

Osztályok-osztályfőnökök

OsztálySzakmaOsztályfőnök
9. A34 543 02 Asztalos
34 521 03 Gépi forgácsoló
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
Gyovai Szilárd
9. B34 811 03 Pincér
34 811 05 Vendéglátó eladó
Gyenes Márta
9. DGépészet
Informatika
Vendéglátóipar
Hegedűs Edit
10. A34 543 02 Asztalos
34 521 03 Gépi forgácsoló
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
Várkonyi István
10. B34 811 03 Pincér
34 811 05 Vendéglátó eladó
Való Edit
10. DFaipar
Informatika
Vendéglátóipar
Szegedi Ferenc
3/11. A34 543 02 Asztalos
34 521 03 Gépi forgácsoló
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
Palásti István
2/11. B34 811 03 Pincér
34 811 05 Vendéglátó eladó
Veszprémi Csaba
1/11. C34 811 03 Pincér
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
34 521 03 Gépi forgácsoló
Kádas Kálmán
11. DGépészet
Informatika
Vendéglátóipar
Waszlavszki Józsefné
12. DFaipar
Informatika
Kereskedelem-marketing
Rózsa Angéla
12. B34 811 03 Pincér
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
Ötvös József
12.N2 éves érettségire felkészítőLukács Erika
12. LN2 éves érettségire felkészítőFagyal Béla
13. D54 345 01 Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
54 481 06 Informatikai rendszerüzemeltető
Száraz András
14. D54 52103 Gépgyártás-technológiai technikus
54 481 04 Informatikai rendszergazda
Kondor Csaba
14. H54 345 01 Logisztikai ügyintéző
54 543 01 Faipari technikus
Szegediné Zarándy
11.F esti34 543 02 Asztalos
35 521 01 CNC gépkezelő
Pintér Gábor
12.E esti2 éves érettségire felkészítőBerkes Ilona
12.F esti34 582 01 Ács
34 811 05 Vendéglátó eladó
Vincze János
12.G esti34 522 04 Villanyszerelő
34 582 08 Kőműves és hidegburkoló
34 582 05 Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
László Krisztián
14.F esti54 345 01 Logisztikai ügyintéző
54 543 01 Faipari technikus
Forgó-Rózsa Mariann
13.F esti54 345 01 Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
54 762 02 Szociális asszisztens
Mike Attila
13.G esti keresztféléves54 52103 Gépgyártás-technológiai technikus
54 481 04 Informatikai rendszergazda
Varga Zoltán M.
11.G35 345 01 KKV ügyvezető I.Terhesné Dudás Rozália
11.H35 345 01 KKV ügyvezető I.Veszprémi Csaba
Kollégiumi lány csoportHercz Anett
Kollégiumi fiú csoportNemes Károly